top of page

Contact

2.jpg

עדי היקרה!
קשה לתאר במילים את החוויות שעברנו איתך. פגשתי אותך לראשונה בהריוני השני לאחר לידה ראשונה טראומטית וקשה מאוד שהסתיימה בניתוח קיסרי חירום . לאחר שהתאוששתי ממנה החלטתי שבלידה הבאה אני עושה הכל אבל הכל כדי ללדת לידה רגילה ולצאת עם חוויה מתקנת, אחד מהדברים שעשיתי לטובת העניין הוא לקבוע איתך. כבר בפגישה הראשונה או יותר נכון כבר משיחת הטלפון ידעתי שאת האחת ללדת איתה. דולה רצינית עם שנים ארוכות של נסיון, עם ראש על הכתפיים ורגליים על הקרקע. אחת שיודעת,  אחת שבטוח בעצמה, אחת שמכירה את כל בתי החולים בסביבתי מקרוב כולל הצוות. אחת שחשוב היה לה להבין עד הסוף מה, איך כמה ולמה אני רוצה ללדת. עם אפידול/בלי... באיזה שלב? אור/חושך בחדר לידה? מוזיקה? מה מרגיע אותי? מה עלול להציק לי? מה חשוב לי? כל השאלות שלך והדברים שהבאת איתך נתנו לי ביטחון שאני בידיים טובות. שאת כאן בשביל האינטרסים שלי והפחדים מקיסרי חירום נוסף הלכו והתפוגגו... ממש העלמתי מהראש את המחשבה שזה עלול לקרות שוב. ובאמת בערב יום כיפור, בלידת ויב"ק (לידה רגילה אחרי קיסרי) עוצמתית, מדהימה, מטורפת עם התרגשות עצומה עשיתי את זה! ילדתי את בני השני במשקל 3.780! במהלך הלידה נתת את כל כולך ולא נחת לרגע! ואני פשוט הרגשתי שמזל שאת פה! שבלעדייך באמת שזה לא היה קורה (כי כן היה סיכוי לעוד קיסרי בגלל שהחמוד התעכב ולא ירד לתעלה במשך זמן לא קטן) והיה לי ברור שאת זה הדבר הכי טוב שעשיתי למען עצמי ! ושיותר לא אלד בלעדייך. ובאמת כעבור 3 וחצי שנים ילדתי יחד איתך את בתי, בלידה מהירה בטירוף ללא אפידורל! ושוב. אותה תחושה שלא יודעת איך הייתי עוברת את זה בלעדייך. עדי את חלק בלתי נפרד מחיי ואת אחת מהמתנות הכי גדולות שאלוהים נתן לי. תודה לך על הכל ועל מי שאת עבורי!

Baby Crawling

עדי המהממת!

אחרי המון חיפושים (ואני אחת שעושה סקר מקיף מאוד) הגעתי לעדי. כ"כ הרבה שלווה, רוגע וביטחון באישה אחת.

 

ליוותה אותנו לאורך כל ההריון..תמיד אופטימית, מעודדת ועם המילים הכי נכונות ומרגיעות! גם לאחר הלידה תמיד הייתה שם לתמוך ולייעץ. מומלצת בחום לכל מי שמתלבטת!!

Cute Baby Crawling

אני יודעת שאומרים שכל אחת מפחדת מלידה, אבל אצלי זה היה באמת גדול מסתם פחד.

לא ראיתי את עצמי עוברת את הסיטאציה הזו ואיך היא יכולה לקרות.

אני רוצה להמליץ באהבה גדולה על מי שעשתה לי את החוויה לנעימה יותר, רגועה, אפילו בשלבים מסויימים מפנקת (לא כל יום יולדים בזמן עיסוי טוב :) ) , ליוותה אותי לפני, תוך כדי והרבה אחרי בסבלנות אינסופית, הבנה ורצון לתת ולעזור. ממליצה בחום על עדי הראל, הדולה של החיים.

תודה!

Sleeping Baby

אני לא אוהבת לכתוב פוסטים בפייסבוק.

אני אפילו שונאת את זה ממש.

אבל יש אישה אחת שכדי להודות לה אחרוג ממנהגי ואם אפשר גם אצעק על גג העולם תודה. אז עדי - תודה.

המילה דולה כבר לא מספיקה, התפקיד שאת ממלא עבור נשים הוא הרבה מעבר וצריך להמציא לו שם אחר רק עבורך. אין לי מילים לתאר כמה את חלק גדול מהמשפחה שלנו. כמה מרגשת את ומחזקת. כמה כוחות שאבתי ועדיין שואבת ממך.

כמה רק את מצליחה להוציא ממני את כל הכוחות שיש בי ולהראות כמה אני מסוגלת. בבקשה, אל תפסיקי לעולם. יש אנשים שאוהבים מה שהם עושים ולכן כל כך טובים בזה אבל אצלך זה פשוט מה שנועדת לעשות. אלפי תודות על הנוכחות שלך בשני הרגעים העוצמתיים ביותר בחיינו. הבנות שלי מודות לך לא פחות! הן פשוט עוד לא יודעות זאת.

6.jpg

עדי ליוותה אותנו בהריון השני עם בארי.
לקראת הלידה ראשונה תכננתי לידה טבעית, ובסופו של דבר, בגלל כל מיני אירועים שקרו בדרך, ילדתי בניתוח קיסרי.

בהריון השני מאוד רציתי ללדת טבעי ולהגשים את החלום, וחיפשתי דולה שתדע לתמוך בי בתהליך, לעזור לי מול הבירוקרטיה של בתי החולים, לעזור לגוף שלי בכל מיני אמצעים לייצר את הלידה שאני רוצה, ושתהיה עדינה וטובה ותשתלב בטבעיות בתהליך הכל כך אינטימי של הלידה.

מצאתי את עדי
מהרגע הראשון ידעתי שזו היא.
החיוך המקסים שלה
המגע הבטוח שלה
הכבוד שהיא רוחשת כלפי הגוף ותהליכים מצד אחד, וכלפי הרפואה מצד שני.
היא מחזיקה את החבל משתי קצותיו ומצליחה ליצור איזון מקסים.

הלידה השניה התחילה, שוב עם ירידת מים ובלי צירים..
עדי הגיעה- מרחה אותי, כסתה אותי, שמה לי כל מיני בשמים ושמני הרחה
לאחר כשעה וחצי הלכה- ואז- נפתחו שערי שמיים והצירים הגיעו.
חזקים וחד משמעיים
עדי הגיעה ועברה איתי אותם
עזרה, תמכה
אפשרה לי להגיע בלי אפידורל הרבה יותר רחוק ממה שהייתי יכולה לבד..

מאוחר יותר כשהלידה לא התפתחה- היא פתחה את תיק ההפתעות שלה ושלפה דבר אחר דבר על מנת לקדם את הלידה.

בסופו של דבר בארי שלנו נולד בלידה וגינאלית, ללא התערבויות- והרבה מזה זה בזכותה.

היא היתה מדהימה ומכילה, ופעלה ללא הרף על מנת לסייע ללידה הזאת לקרות.

אני ממליצה בחום רב
אני בטוח אקרא לה בהריון הבא ❤❤

8.jpg

איך אפשר בכלל להתחיל להסביר מי זו עדי...

ליוותה אותנו כדולה עוד לפני הלידה ולאחר מכן כמלווה התפתחותית בסדנאות התפתחות שונות: ליווי התפתחותי, עיסוי תינוקות, מתהפכים וזוחלים...

לא ויתרנו על שום סדנה!

עדי כל כך נעימה ומכילה, מספקת אוזן קשבת לשאלות בנושאים שונים שמטרידים הורים, תמיד היתה זמינה עבורנו גם מעבר לשעות הסדנאות!!! כל מפגש איתה הוא כיף ואור גדול. ממליצה בחום לכל הורה, בכל שלב ❤❤❤ זכינו!!!

4.jpg

עדי המהממת,

שמהרגע הראשון שנינו ידענו שהגענו למקום הנכון( אפילו אוריאל שלא ככ הבין מה העיניין בדולה) עשית לנו סדר בכל תהליך הלידה.

בזכותך הגענו מוכנים וכמו שאת דואגת להגיד - עם ראש פתוח .

תודה על כל הליווי הטלפוני מרגע שהתחילו הצירים. על ההקפצה המוקדמת שהגעת אלינו ולא עזבת אותי לרגע. מלעלות מדרגות ועד עיסויים בכל רגע נתון . על זה שאת ערנית גם כשכולנו עוצמים עיניים כדי לאגור קצת כוח לחלק האמיתי של הלידה אחרי שעות ארוכות של צירים. תודה על כל שניה שאת מרגיעה , תומכת ומכילה לא משנה כמה שעות את כבר על הרגליים ! ידעת בדיוק מתי להגיד מה, גם לנו וגם לצוות של הבית חולים. גם כשהמיילדת לא הראתה התלהבות שהבאנו דולה,ידעת לעשות את העבודה איתי בשקט כדי שהכל ילך בנעימים. בזכותך מיד לאחר הלידה הצלחתי להניק אפילו שהייתי עם פטמות שטוחות- שאת כמובן הראשונה שידעת לזהות ולהנחות אותי להמשך. תודה שברגע האמת היית שם בכל הכוח וידעת לעזור לקדם את הלידה עם עיסויים אפילו שאני רדומה עם אפידורל ולא ככ יכולה לזוז. על התמונות והתיעוד שבזכותך עש לנו מהרגע המרגש הזה ובכלל על הליווי וההתעניינות גם חודשים אחרי הלידה. מעבר להכל את אנושית ומדהימה ועל זה תודה ענקית ,

זכינו לדודה דולה מהממת
אוהבים ומעריכים מאוד. אוריאל ,עינת וארבל הקטן❤

Father and a Child

טוב אז בתור גבר

אני מודה שלא הייתי מודע לחשיבותה של הדולה במהלך הלידה ואפילו היה נראה לי שזה מותרות ומיותר, אך לשמחתי התבדיתי כשראיתי את עדי בפעולה. כבר בפגישות המקדימות נוצרה ביננו כימיה טובה וידענו שאנחנו בידיים טובות. ראינו עוד מספר דולות אך שמחנו שבחרנו בעדי בגלל הכימיה והאנושיות עוד לפני שנחשפנו למקצועיות. איך שהתחילו צירים ישר אשתי התקשרה לעדי להתייעץ והיא הכווינה אותנו במהלך היום ואף הגיע בשלב מוקדם מרוב שהלחצנו אותה שעוד שניה בביה''ח למרות שהתברר בדיעבד שהצירים לא היו איכותיים מספיק. 😅 מרגע שעדי הגיעה היא לא נחה לרגע ועשתה עם אשתי עבודה משמעותית להפיכת הצירים לאיכותיים בכדי להגיע למצב שנוכל להיכנס לחדר לידה.

בסוף לאחר הרבה שעות של מסאג'ים ושיטות של דולה ותיקה ומנוסה, אשתי ילדה בשעה טובה ואנחנו בירכנו את עדי הדולה על כל העזרה, המקצועיות והאנושיות שהביאה איתה. לדעתי, אין דבר יותר מרגיע מגורם מקצועי מוסמך שעוזר  בלידה ורואה שהכל מתנהל כמו שצריך. אה והוא לטובתך ומטעמך.
 

לסיכום, ממליץ בחום על עדי הדולה.. אין דולות כאלה!!

Baby Learning to Walk

עדי יקרה ואהובה !!!
אמנם נעמונת שלי בת שלוש וחצי אבל מבחינתי אף פעם לא מאוחר !!!
תודה רבה על ליווי בלידה של נעמונת שלי .
אחרי לידה לא נעימה שהסתיימה בניתוח קיסרי , בחרתי לעבור חוויה מתקנת ובחרתי בעדי כמלווה עבורי ועבור בן זוגי ללידה מעצימה ומשמעותית.
רציתי מישהי שמכירה את התהליך, את המערכת, ושתלמד להכיר גם אותי, כך שבזמן הלידה, ההתמודדות שלי תהיה מיטבית ככל הניתן.
נהיניתי מליווי צמוד במהלך ההריון שכלל הסברים חוויתיים של תנוחות ותנועות בזמן צירים, מגע ניפלא דרך כפות הרגליים וריקוד חופשי לשחרור הלחצים...
במהלך ההכנה תכננו את הלידה האידאלית והתכוננו לדברים לא צפויים וכיצד נתמודד איתם.
הסברת לי באדיבות ובמקצועיות על כל שלב בתהליך, התערבויות צפויות, ויחד הכנו תכנית לידה.
הרגשתי שאת לגמרי איתי בדרכך הרגישה והמכילה.
התייעצתי איתך לאורך כל ההריון וגם רגע לפני כניסה לחדר לידה .
בסוף המפגשים, כבר ממש ציפיתי למסיבה שתכננו בחדר לידה (כן, כן…) על ה- playlist המיוחד שיצרתי ללידה.
נעמונת בחרה בדרך שלה ללידה , ועדי לא ויתרה לי וניסינו יחד לחוות לידה טבעית , ולאחר שעות חוויתיות בחדר לידה שחוויתי את הזכות להרגיש לידה באמת, חוויתי צירים משמעותיים ונהיניתי מכל רגע .
בסופו  של עניין לא הייתה ברירה ובחרנו ללדת בקיסרי למרות התפנית המבאסת, עדי הייתה שם לצידי לאורך כל הדרך, והיוותה עבורי רשת התמיכה המשמעותית עבורי , הצליחה לעודד אותי, להכיל אותי, ולהבין אותי. יחד ניסינו לחוות את הלידה בעוצמה , וזכרונות טובים מציפים אותי כשאני נזכרת בלידה העוצמתית הזו !
עדי אהובה , לימדת אותי הרבה על עצמי ועל התהליך הקסום הזה של הריון ולידה. תודה שאת כאן בשביל יולדות נוספות ממליצה בחום!!

bottom of page